Afrykańskie spotkanie z filmem i aplikacjami interaktywnymi

wpis w: zawodowe | 1

1 grudnia 2011, dokładnie rok i dzień po powrocie z Afryki zrealizowaliśmy pierwszy w historii naszej firmy własny event.

Motywem przewodnim imprezy w Klubokawiarni Relaks był pokaz filmu „Diamenty nie świecą wiecznie”. Ale nie chcieliśmy ograniczać się tylko do pokazu filmu, dlatego na potrzeby imprezy stworzyliśmy dwie interaktywne wholesale jerseys aplikacje tematyczne, jerseys oraz pokaz możliwości stereoskopowego obrazu 3D.

Pierwsza z aplikacji interaktywnych – „iAfrica” – wykorzystuje iPada jako platformę do pokazu zdjęć, filmów oraz geograficznego ich ulokowania na mapie. Aby nie ograniczać doświadczenia do jednego, góra dwóch odbiorców, iPad sprzęgniety został z aplikacją na Macu. Umożliwiło to oglądanie zdjęć i Hacked materiałów video wszystkim zgromadzonym, na dużym ekranie. W ten sposób wholesale jerseys osoba obsługująca iPada mogła w prosty sposób zaangażować pozostałą publikę.

Druga aplikacja – „Africa Kinect” – również ma za zadanie przybliżenie naszych afrykańskich doświadczeń, jednakże przy wykorzystaniu możliwości jakie daje Kinect firmy Microsoft. Podczas prac nad tą aplikacją powstała wersja sterowana… biodrami. Biorąc pod uwagę charakter imprezy postanowiliśmy pozostać przy bardziej konserwatywnym podejściu do sterowania, wersję „biodrową” zatrzymując w zanadrzu na bardziej nieformalne spotkanie.

Jak widać na Tervetuloa filmie, wszystkie elementy układały się w jedną spójną całość i spotkały się z dużym Csu zainteresowaniem przybyłych na imprezę szanownych gości :)

Aby cheap jerseys uzupełnić doświadczenie, wyśmienite jedzenie zapewniła warszawska afrykańska knajpka, a całą imprezę uprzyjemniło nam parę butelek południowo-afrykańskiego wina…

Chcielibyśmy podziekować wszystkim osobom które postanowiły spędzić parę godzin z nami w afrykańskich klimatach, oraz wszystkie osoby, dzięki którym stało się to możliwe.

originaly published at RedBranch Blog

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.